2017 .Házi versenyek téli fordulójának eredményei:

 

Szépfüzet verseny 1. évfolyam

1.a

I.            Lendvai Milán

II.           Krasznai Nóra

III.         Kiss Anna Borbála

1.b

I.            Szados Dóra

II.           Kardos Lili Anna

III.         Kósa Kaba

1.c

I.            Karácsony Szófia

II.           Kocsis Dávid

III.         Fazekas Hanna

 

Helyesírás háziverseny 2. évfolyam

I.            Tűű Lili                                           2.b

II.           Mlinárcsik Léna              2.b     

III.         Tóth Máté                        2.d

              Hámori Héra                    2.a

IV.         Czimmermann Regina    2.a

              Horváth Levente             2.c

 

Matematika háziverseny 2. évfolyam

Szöveges - logikai feladatok

I.            Oláh Nimród                               2.o.

II.           Horváth Levente                        2.c

Tóth Máté                                     2.d

III.         Hidegkuti Vilmos                       2.o.      

              Tűű Lili                                        2.b

             

Matematika háziverseny 2. évfolyam

Alapműveletek

I.                    Kiss Dániel                                    2.c

II.                  Árvai Kolos                                  2.a

III.                Horváth Levente                        2.c
              Bojtor Mihály                                 2.a
IV.         Tűű Lili                                              2.b

IV.                

Helyesírás háziverseny 3. évfolyam

I.            Husonyicza Botond                   3.a

II.           Palkó Zsófia                                 3.b

III.         Módler Zorka                              3.b

 

Matematika háziverseny 3. évfolyam

Szöveges - logikai feladatok

I.            Patrovits Jázmin                        3.d

II.           Czifra Péter                                3.a

III.         Hódi Domokos                           3.d

IV.         Csontos Benedek                       3.b

V.                 Németh Ábel                              3.c

VI.                Andor Hanna                             3.b

 

Matematika háziverseny 3. évfolyam

Alapműveletek

I.            Hegyes Ádám                             3.d

II.           Farkas László Junior                  3.a

III.         Hódi Domonkos                         3.d

IV.         Németh Ábel                               3.c

V.          Czifra Péter                                  3.a

VI.         Mohos Noel                                 3.a

 

Helyesírás háziverseny 4. évfolyam

I.                    Vécsei Viktória                           4.d                             
    Lábas Maja                                  4.d

II.                  Gregorich Johanna                    4.d

III.                Barabás Léna                              4.a

IV.               Órai Míra                                      4.b

 

Matematika háziverseny 4. évfolyam

Szöveges - logikai feladatok

I.                    Czifra Gergő                                 4.a

II.                  Gregorich Johanna                    4.d

III.                Barabás Léna                              4.a

Matematika háziverseny 4. évfolyam

Alapműveletek

I.        Lendvai Nóra                              4.o

II.           Gregorich Johanna                      4.d

III.         Barabás Léna                              4.a

 

 

 

Hónap  meséje

 

október 1-2.o                                                                                       3-4.o

 

1.      Sarkadi Sebestyén 2.b                                                        Gregorich Johanna 4.d

                                                                                                                                             

2.      Kozák-Hegedüs Zorka 1.c                                                  Kincses Júlianna 4.d                                                                                                                       

3.      Máté Anna 1.c                                                                      Módler Zorka 3.b

                                                          

       KD Angyal-Dolejsi Zora 2.a                                                       Kühne Hanna 4.b

              Gyöngyösi Gréta 2.a                                                            Németh Natália 4.d

                                                                                                                 Kovács Emma 4.b                                                                

 

november 1-2.o                                                                                  3-4.o

 

1.      Hegedűs Anna 2.d                                                               Sárdi Sára 4.d

 

2.      Lakatos Laura 2.d                                                                 Tarjányi Sára 4.d

                                         

3.      Sárosi Anna 2.d                                                                     Perhács Lilla 4.d

 

      KD Krasznai Nóra 1.c                                                       Órai Mira 4.b

                                                                                                Megyeri Léna 4.d

 

 

KD: különdíj

  

Márton-nap alkalmából meghirdetett lámpáskészítő pályázaton elért helyezések

 

I.                    Sárdi Sára                4.d

II.                  Czelvikker Dalma 4.a

III.                Ligeti Barnabás     4.d

 

Közönségdíj: Zsendovits Anna 3.c

 

 

 

Segíthetek csoport legaktívabb tanulói:

 

3.a        Farkas László Junior

              Mohos Noel

              Nagy Renáta

 

3.b        Tomor Bíborka

              Szegő Kincső

              Reményi Kamilla

 

3.c         Makra Barbara

              Csorba Viktória

Fazekas Bence

 

3.d        Bukor Ádám

              Szilveszter Erik

              Varga Dorka

 

4.a        Kovács Ferkó

              Angyal- Dolejsi Zoé

              Dóczé Emese

 

4.b        Kovács Emma

              Tóth Petra

              Tarjányi Sára

 

4.d        Molnár Hanna

              Megyeri Léna

              Bakonyi Barbara         

             

 

  FOTÓK