2018. ALSÓS HÁZI VERSENYEK TAVASZI FORDULÓJÁNAK EREDMÉNYEI

 

  

Szépfüzet verseny 1. évfolyam

1.a

I.            Kovács Bernadett

II.           Bogdán Lilla

III.         Horváth Noel

1.b

I.            Deák Luca

II.           Györki Kenéz

III.         Molnár András

1.c

I.            Kovács Zsófia

II.           Krasznai Mária

III.         Bock Boldizsár

 

 

Helyesírás háziverseny 2. évfolyam

I.            Ngo Ha Linh                                 2.b

II.           Tóth Máté                                   2.d

Móró Zsófia Szonja                   2.b      

III.         Tűű Lili                                                        2.b

              Hegedűs Anna                                          2.d

IV.         Rajki Klementina Liza               2.b

              Wallner Szabolcs                        2.b

              Hidegkúti Vilmos                       2.b

              Bacsa-Soltész Vivien                 2.d

 

Matematika háziverseny 2. évfolyam

Szöveges - logikai feladatok

I.            Horváth Levente                        2.c

II.           Tűű Lili                                                      2.b

III.         Ngo Ha Linh                                 2.b

IV.         Hidegkúti Vilmos                       2.b

              Gyöngyösi Gréta                        2. o.

V.          Sarkadi Sebestyén                     2.o.      

VI.         Árvai Kolos                                   2.o.

               

 

Matematika háziverseny 2. évfolyam

Alapműveletek

I.                    Bojtor Ede Mihály                     2.a

Gál Zsombor Zoltán                  2.a

II.                  Horváth Levente                        2.c
Tóth Máté                                    2.d

III.         Horváth Bence                            2.d

              Csontos Barnabás                      2.a

Helyesírás háziverseny 3. évfolyam

I.            Totis Balázs                                  3.b

II.           Sitkei Bertalan                                          3.c

III.         Máté Boglárka                            3.a

Hódi Domonkos                         3.d

IV.         Németh Ábel                               3.c

 

Matematika háziverseny 3. évfolyam

Szöveges - logikai feladatok

I.            Patrovits Jázmin                        3.d

II.           Csontos Benedek                       3.b

             Enyedi Botond               3.c

IV.         Hódi Domokos                            3.d

V.                 Kovács Barnabás                        3.b

VI.               Németh Ábel                               3.c

 

Matematika háziverseny 3. évfolyam

Alapműveletek

I.            Farkas László Junior                  3.a

II.           Adamecz Bertalan                     3. d

III.         Czifra Péter                                  3.a

IV.         Patrovits Jázmin                         3.d

V.          Enyedi Botond                            3.c

VI.         Németh Ábel                               3.c

 

Helyesírás háziverseny 4. évfolyam

I.                    Vécsei Viktória                            4.d                                                                                                         

II.                  Lendvai Nóra Viktória                            4.b

III.                Órai Míra                                      4.b

 

Matematika háziverseny 4. évfolyam

Szöveges - logikai feladatok

I.                    Barabás Léna                               4.a

II.                  Czifra Gergő                                 4.a

Lábas Maja                                  4.d

Oláh Gergő                                   4.a

III.                Lendvai Nóra Viktória                            4.b

 

Matematika háziverseny 4. évfolyam

Alapműveletek

I.            Vécsei Viktória                            4.d
II.           Czifra Gergely                              4.a
III.         Oláh Gergő                                  4.a
IV.         Molnár Zsófia                              4. a
V.          Perhács Lilla                                 4. d

 

Hónap  meséje

 

1.osztály                                                                                   2.osztály

 

I.                    Krasznai Nóra 1.c                                               Ngo Ha linh 2.b

                                                                                                                                            

II.                  Sárosi Patrícia 1.c                                              Hegedűs Anna 2.d                                                                                                           

III.                Kiss Anna Borbála 1.c                                       Béleczki Eszter 2.c

                                                          

       KD  Módler Hanga 1.a                                                     Kiss Jázmin 2.d

              Hegedűs Flóra 1.a                                                                                                                                                                                                                              

                                                        

 

3-4.osztály

 

I.                    Megyeri Léna 4.d   

                                  

II.                  Kovács Emma 4.b

 

III.                Benedek Léna 4.d

 

     KD    Kádár Csanád 4.d

              Órai Míra 4.b

              Vígh Levente 4.a

              Grigalek Lili 4.a

 

 

KD: különdíj

 

 

Segíthetek csoport legaktívabb tanulói:

 

A „Segíthetek” csoport jeles tagjai

3.a

Czifra Péter, Berta-Kőhalmi Kata, Farkas László

3.b

Palkó Zsófia, Puskás Lóránt, Gábor Janka

3.c

Márton Dorka, Schidlik Lili

3.d

Bukor Ádám, Szilveszter Erik, Varga Dorka

4.c

Baczynski Emma, Marek Botond, Árvai Zalán

4.d

Kincses Anna, Nagy Szabina, Ágoston Lili, Perhács Lilla

 

FOTÓK