2017. Házi versenyek őszi fordulójának eredményei:

 

Szépfüzet verseny 1. évfolyam

1.a

I.            Karácsony Szófia

II.           Módler Hanga

III.         Kocsis Dávid

1.b

I.            Kósa Kaba

II.           Perhács Bence

III.         Székács Zoé

1.c

I.            Kiss Anna Borbála

II.           Krasznai Nóra

III.         Kovács Zsófia

 

Helyesírás háziverseny 2. évfolyam

I.            Ngo Ha Lin                     2.b

II.           Horváth Levente          2.c

              Béleczki Eszter              2.c

              Tűű Lili                                           2. b

III.         Móró Zsófia                   2.b

IV.         Gyöngyösi Gréta          2.a

              Gál Zsombor                  2.a

 

Matematika háziverseny 2. évfolyam

 

Szöveges - logikai feladatok

I.            Dékány Máté                              2.o.

II.           Czimmermann Regina              2.o.

              Ngo Ha Linh                                 2.b       

III.         Horváth Levente                        2.c        

              Hidegkuti Vilmos                       2.o.

              Németh Nóra                              2.o.

 

Matematika háziverseny 2. évfolyam

 

Alapműveletek

I.                    Árvai Kolos                                  2.a

              Fullajtár Balogh Levente         2.a

              Kiss Dániel                                   2.c        

              Horváth Levente                        2.c        

              Both Zsófia                                  2.c        

              Oláh Nimród                               2.a

 

Helyesírás háziverseny 3. évfolyam

I.            Enyedi Botond                            3.c

II.           Máté Boglárka                            3.a

III.         Puskás Lóránt                             3.b

              Hódi Domokos                            3.d

 

Matematika háziverseny 3. évfolyam

 

Szöveges - logikai feladatok

I.            Enyedi Botond                           3.c

II.           Csontos Benedek                       3.b

III.         Czifra Péter                                  3.a

IV.         Magyari Lilla                               3.b

 

Matematika háziverseny 3. évfolyam

 

Alapműveletek

I.            Hegyes Ádám                             3.d

II.           Hódi Domonkos                         3.d

III.         Farkas László Junior                  3.a

IV.         Czifra Péter                                  3.a

V.          Adamecz Bertalan                     3.d

VI.         Németh Ábel                               3.c

VII.        Berta-Kőhalmi Kata                  3.a

VIII.       Csontos Benedek                       3.b

 

 

Helyesírás háziverseny 4. évfolyam

I.                    Barabás Léna                4.a

II.                  Vécsei Viktória             4.d

              Baczynski Emma          4.c

III.                Czifra Gergő                   4.a

IV.         Nagy Emma                   4.b

V.          Lábas Maja                    4.d

 

Matematika háziverseny 4. évfolyam

 

Szöveges - logikai feladatok

I.               Czifra Gergő                     4.a

Lábas Maja                       4.d

II.             Oláh Gergő                       4.a

III.           Vécsei Viktória                4.d

 

Matematika háziverseny 4. évfolyam

 

Alapműveletek

I.        Oláh Gergő                    4.a

II.           Szűcs András                   4.b

III.         Juhász Patrik                   4.b

IV.         Dóczé Barna                    4.d

V.          Tarjányi Lőrinc                4.c

VI.         Vécsei Viktória                4.d

 

 

Őszi  futóverseny 2017. október 4.

 

1. évfolyam                    

              250m                                250m

1.           Zólyomi Dorina               Kósa Kaba

2.           Udvardi Nina                   Perhács Bence

3.           Krasznai Nóra                 Kocsis Dávid és Sing Benjamin

 

2. évfolyam

              250 m                                              250 m

1.           Béleczky Eszter                             Spiccer Milán

2.           Kiss Jázmin                                    Halmai Bendegúz

3.           Sugár Szonja                                  Árvai Kolos és Béleczky László

 

3. évfolyam

              500 m                                              500 m                              

1.           Reményi Kamilla                           Székely Dávid Örs és Bartha Balázs                           

2.           Magyari Lilla                                  Szilveszter Erik               

3.           Szegő Kincső                                  Döbrentei Gábor                         

 

4. évfolyam

              500 m                               500 m                                                             

1.           Kühne Hanna                  Béleczki Áron                 

2.           Pap CSenge                     Hell Dávid                                     

3.           Halmai Abigél                 Kristyán István                             

 

FOTÓK