A 2017-2018. tanév rendje

 

 

2017.

 

08.30. 08:00-17:00

Tankönyvátadás a 3-5. évfolyamon

08.31. 08:00-17:00

Tankönyvátadás a 6-8. évfolyamon

08.31.

Tanévnyitó főpróba

09.01. 8:00

Tanévnyitó ünnepség, első tanítási nap

09.01. 17:00

Szülői értekezlet az 1. évfolyamon

09.04. 17:00

Szülői értekezlet a 2-4. évfolyamon

09.05. 17:00

Szülői értekezlet a 5-7. évfolyamon

09.06. 17:00

Szülői értekezlet a 8. évfolyamon

09.11-15.

Erdei iskola az alsó tagozaton változó időtartamban

09.16.

Bakancskaland teljesítménytúra

09.19.

Az elektronikus napló megnyitása

09.18-20.

Egyéni fényképezés

09.29. 15:00-16:00

Gólyaavató buli az elsősöknek

09.29.

Magyar népmese napja

10.06.

Megemlékezés az aradi vértanúkról

10.07.

Fut az Örs!

10.13.

Bolyai Matematika Csapatverseny

10.16-20.

Őszi környezetvédelmi akció

10.16. 17:00

Szülői fórum

10.17. 8:00-16:00

MASZ próbák a Jókai Mór Művelődési Központban

10.17.

Nyílt napok az óvónőknek

10.18.

Őszi tanulmányi kirándulás a felső tagozaton

10.20.

Gólya örökbefogadás az elsősöknek

10.20.

Megemlékezés október 23-ról „Jelképeink”

10.24.

XII. Budaörsi Pedagógiai nap (Tanítás nélküli munkanap)

10.26. 8:00-14:00

MASZ próbák a Jókai Mór Művelődési Központban

10.26.

Bolhapiac

10.27.

Pályaorientációs nap (tanítás nélküli munkanap)

10.30-11.03.

Őszi szünet. (Az utolsó tanítási nap 10.27. péntek, az első 11.06. hétfő.)

11.09-10.

„Miénk a színpad” rendezvény (MASZ) a Jókai Mór Művelődési Központban

11.10.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

11.27. 17:00-19:00

Fogadóóra

12.06.

Mikulás ünnepségek osztálykeretben

12.08.

Jelentkezés a központi írásbeli felvételire

12.19. 1500-1800

Karácsonyi vásár

12.21.

Osztálykarácsonyok

12.22.

Iskolai ügyelet munkanap áthelyezés miatt (Nem tanítási nap!)

12. 27.-01.02.

Téli szünet. (Az utolsó tanítási nap 12.21. csütörtök, az első 01.03. szerda) Városi napközis ügyelet a munkanapokon

2018.

 

 

01.20.

Írásbeli felvételi vizsgák

 

01.22.

Megemlékezés a magyar kultúra napjáról

01.26.

I. félév vége

01.29. 12:30

Osztályozó értekezlet (rövidített órák)

02.02.

Félévi értesítők kiosztása

02.09.

Farsang

02.05-06.

Szülői értekezletek

02.16.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

02.25-03.03.

Sí tábor

03.07.

Ovis rajpályázat eredményhirdetés

03.10.

Tanítás nélküli munkanap

03.14.

Megemlékezés március 15-ről

03.24.

Nyílt nap a leendő elsősök szüleinek (tanítás nélküli munkanap)

03.26. 17:00-19:00  

Fogadóóra

03.29-04.03.

Tavaszi szünet (Az utolsó tanítási nap 28. szerda, az első 04.04. szerda)

04.17.

Képzőművészeti kiállítás

04.

Leendő elsősök beiratkozása

04.21.

Föld Napja, Egészségnap

05.07.

NETFIT mérés 5-8. évfolyamon

04.23. 17:00

Szülői fórum

04.26.

Angol nyelvi vizsga: írásbeli

04.29-05.05.

Német nyelvi tábor

05.07-

Angol nyelvi tábor

05.09.

Városi Alsó Tagozatos Tanulmányi Verseny

05.11.

Madarak és fák napja

05.16.

Idegennyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamon

05.23.

Országos mérés a 6. és 8. évfolyamon (olvasás-szövegértés, matematikai eszköztudás)

05.24-25.

DÖK kirándulás

06.04-08.

Erdei iskola, témahét

06.08.

Jegyek lezárása

06.13.

Diákönkormányzati nap (tanítás nélküli munkanap)

06.11. 09:00

Osztályozó értekezlet (tanítás nélküli munkanap)

06.14.

Tanárbúcsúztató a 8. évfolyamon, Ballagási főpróba

06.15. 10:00

Utolsó tanítási nap, ballagás

06.20. 17:00

Tanévzáró, bizonyítványosztás

 

 

 

FIGYELEM! AZ IDŐPONT- ÉS PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJUK!